x

Geri Arama

HAKKIMIZDA

            ilhami çetik terzilikle başladıgı tekstil hayatına istanbulda stilistlik ve tasarım  özel  kurslarını başarıyla  tamamlamıştır. çıraklıktan gelen moda üzerine başladıgı bu sektörde BYZ ORKİDE MODA TASARIM  ADI  altında  özel tasarım elbise ve abiye  kıyafet tasarlamaya başladıgı  ürünleri byçetik markası adı altında satışa sunmuştur.tekstil ve hazır giyim sektöründe kendine özel tasarımlarıyla farklılıgı arayan ve bu farklılıgı çalışmalarına yansıtan ilhami çetik. byçetik  markası ile tasarım fabrikası olarak çalışmayı ilke edinmiştir.

           2009 DA BAŞLADIGI  HAZIR GİYİM  SEKTÖRÜNE  KENDİNİ GELİŞTİREREK DAHA KALİTELİ  ÜRÜNLER  VE ÖZEL TASARIM ELBİSE İMALATI VE SATIŞI YAPILMAKTADIR. 

           Ürünlerimizin kalitesi ve fiyatı sayesinde çok kısa bir sürede çok sevildik.Başlangıç aşamasından itibaren ürün gönderim şeklini sadece internet olarak belirledik.İnternet sayeseninde, ürünümüz hakkında detaylı bilgiye ulaşabiliyor, sorunuz olduğunda anında cevap bulabiliyorsunuz.Ürün gönderim hızı ile de , salı  günü sipariş verdiğiniz bir ürünü Cuma akşamında istediğiz davet de giyebiliyorsunuz.

 MAVİMODAM.COM  .BYZ ORKİDE MODA TASARIM  BÜNYESİNDE  HİZMET VERMEKTEDİR